این راهنما به‌منظور یکسان‌سازی پوسترهای کنفرانس تهیه شده است تا پوسترمقالات با طرحی یکسان و کاملاً هماهنگ تهیه و تایپ شوند.(رنگ‌بندی، جانمایی مطالب، عناوین، فونت و سایز مطالب و ...). توجه شود که فرمت ظاهری این راهنما و نگارش آن منطبق با دستورالعمل مورد قبول کنفرانس است.

 

* پوسترها برحسب شماره پوستر (شماره پانل)های ارائه شده از سوی همایش بصورت عمودی و در ابعاد حدود 90×70 سانتی متر و به زبان انگلیسی (مطابق زبان نگارش مقاله) به گونه ای تهیه شوند که مشاهده و مطالعه مطالب آن از فاصله یک متری ممکن باشد.

* ضروری است عنوان کنفرانس و لوگوهای بالای پوستر حفظ شود و تغییر نکند. سایر زیباسازی ها در متن به شرط رعایت ساختار پیشنهادی زیر آزاد است.

الگوی پوستر بیستمین کنفرانس شیمی فیزیک ایران


* قرار گرفتن آرم همایش مطابق با الگوی ارایه شده در پوستر الزامی است.

* نوع فونت، اندازه قلم ( 24 تا 28) و... مطابق با الگو تدوین شود.

 

* انتظار میرود به منظور جاذبه بیشتر از طرح، تصویر و اشکال ابداعی و جهت چاپ پوستر از کاغذ نوع مقوایی (ساده، مات یا گلاسه به دلخواه) استفاده شود و از نوشتن مطالب زیاد و تهیه پوستر در اندازه هایی غیر از اندازه بیان شده جدا" خودداری گردد.

 

* قرار دادن تصویر پس زمینه برای پوستر به شرطی که الگوی اصلی پوستر تغییر نیابد بلامانع است.

امید است که این کنفرانس بتواند با دستاوردهای خود گامی موثر در پیشبرد اهداف علمی کشورمان ایران ایفا نماید و شرکت کنندگان محترم لحظات خوشی را در این کنفرانس داشته باشند.